Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER SAMSUNG ML1640 COMPATIBIL

Număr anunț
DA21410447
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
08.10.2018 12:00
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.