Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DISTRIBUITOR PT ANTENA
- Număr anunț
- DA21758487
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT SAVA LENI SRL (CUI RO15661027)
- Cod CPV
- 31310000-2 · Cabluri de distributie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13,46 RON
- Valoare atribuită
- 13,46 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 12:49
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13,46 RON
din 13,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro