Ofertă acceptată Cumpărare directă

CORN FRANCEZ DUBLU HANS&HOYER HHK10 L1GA-1-0, GOLD BRASS, LACUIT ,LIN3B FilaBv

Număr anunț
DA21755596
Autoritate contractantă
FILARMONICA BRASOV (CUI 4580350)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37310000-4 · Instrumente muzicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.183,20 RON
Valoare atribuită
32.183,20 RON
Data publicării
15.11.2018 11:07
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.183,20 RON

din 32.183,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.