Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat
- Număr anunț
- DA21752830
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
- Furnizor / câștigător
- CLO SOUND AND LIGHT SRL (CUI RO32256954)
- Cod CPV
- 45331000-6 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.700 RON
- Valoare atribuită
- 12.700 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 09:36
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.700 RON
din 12.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro