Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi de protectie

Număr anunț
DA22229160
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
TOP CAPITAL SRL (CUI 37068145)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.243 RON
Valoare atribuită
1.243 RON
Data publicării
16.01.2019 11:34
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.243 RON

din 1.243 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.