Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROMO CARTUS Workcentre 3315(106R02308) Original (OEM)
- Număr anunț
- DA21405953
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 927 RON
- Valoare atribuită
- 927 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 09:14
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
927 RON
din 927 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro