Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acid poliglicolic Surgycryl (PGA), USP 2, ac triunghiular 1/2
- Număr anunț
- DA22225168
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- ASTRA GENERAL MED SRL (CUI RO27004721)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,88 RON
- Valoare atribuită
- 113,88 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 15:27
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,88 RON
din 113,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro