Ofertă acceptată Cumpărare directă

OREZ BOB CU BOB LUNG AMB. 1 KG CAL I A

Număr anunț
DA22219639
Autoritate contractantă
CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15614000-5 · Orez transformat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,10 RON
Valoare atribuită
101,10 RON
Data publicării
15.01.2019 09:38
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,10 RON

din 101,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.