Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii supraveghere
- Număr anunț
- DA22217822
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI RO4701070)
- Furnizor / câștigător
- SCAF CONSTRUCT 81 SRL (CUI RO14173508)
- Cod CPV
- 79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.080 RON
- Valoare atribuită
- 28.080 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 15:48
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.080 RON
din 28.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro