Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP ProBook 470 G5 17.3 inch FHD Intel Core i7-8550U 8GB DDR4 256GB SSD nVidia GeForce 930MX 2

Număr anunț
DA21397854
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI RO34198965)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.011,76 RON
Valoare atribuită
4.011,76 RON
Data publicării
05.10.2018 10:35
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.011,76 RON

din 4.011,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.