Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de produse de curatenie

Număr anunț
DA21753697
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SFINTII CONSTANTIN SI ELENA (CUI 29061740)
Furnizor / câștigător
ECOMAXX TRADE S.R.L. (CUI RO39428909)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
526,74 RON
Valoare atribuită
526,74 RON
Data publicării
15.11.2018 10:07
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

526,74 RON

din 526,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.