Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ASUS UX461UN 14'' FHD Touch i7-8550U 8GB SSD 512GB MX150 2GB TPM Grey
- Număr anunț
- DA21383016
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI RO6639497)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.411 RON
- Valoare finală
- 5.411 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 08:55
- Data finalizării
- 08.10.2018 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.