Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sistem de calcul
- Număr anunț
- DA21378056
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
- Furnizor / câștigător
- CIVIC SERVICE IT S.R.L. (CUI RO18595386)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,47 RON
- Valoare finală
- 1.176,47 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 14:03
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.