Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie pentru unitati de invatamant de pe raza Mun. Slatina

Număr anunț
DA22325345
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ION CREANGA (CUI 21320784)
Furnizor / câștigător
CORAL IMPEX SRL (CUI RO4986244)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170 RON
Valoare atribuită
170 RON
Data publicării
01.02.2019 09:36
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170 RON

din 170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.