Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de deszapezire bratca 2019
- Număr anunț
- DA22324804
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
- Furnizor / câștigător
- NEGRUT DAN P.F.A. (CUI 32940544)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.171,58 RON
- Valoare atribuită
- 68.171,58 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 09:04
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68.171,58 RON
din 68.171,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro