Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Surub lemn cap hexagonal 8x100
- Număr anunț
- DA21406358
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
- Furnizor / câștigător
- URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI RO17962824)
- Cod CPV
- 44531000-1 · Dispozitive de fixare cu filet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55 RON
- Valoare atribuită
- 55 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 09:34
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
55 RON
din 55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro