- Număr anunț
- DA22232595
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
- Furnizor / câștigător
- GIMAR COM SRL (CUI 13919295)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.505,63 RON
- Valoare atribuită
- 2.505,63 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 14:58
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.505,63 RON
din 2.505,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro