Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALIMENTE

Număr anunț
DA22222338
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII AL. I. CUZA -CENTRUL FINANCIAR NR 14 BACAU (CUI 12762108)
Furnizor / câștigător
GOLDPAN GRUP S.R.L. (CUI RO16260376)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
962,50 RON
Valoare atribuită
962,50 RON
Data publicării
15.01.2019 12:11
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

962,50 RON

din 962,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.