Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cozonac premium cu mac 600 g

Număr anunț
DA22221988
Autoritate contractantă
GRADINITA CU P.P. NR.1 ZALAU (CUI 32019761)
Furnizor / câștigător
SANDANA COM SRL (CUI RO8352738)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,30 RON
Valoare finală
330,30 RON
Data publicării
15.01.2019 11:50
Data finalizării
17.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.