Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare tehnica si emitere de BVT instalatie radiologica X-Mind AC
- Număr anunț
- DA22237132
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 11:25
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro