Ofertă acceptată Cumpărare directă

,Buton rosu oprire urg,1NI1ND,LW26- 20 20A 4.I7168/7 20A, 7 LAYERS

Număr anunț
DA22234346
Autoritate contractantă
S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89 RON
Valoare atribuită
89 RON
Data publicării
17.01.2019 08:39
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89 RON

din 89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.