Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reactivi V lui Stan conform ADV1059223

Număr anunț
DA22297348
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.448,66 RON
Valoare finală
1.448,66 RON
Data publicării
29.01.2019 09:46
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
03.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.