Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARATII OPEL MOVANO

Număr anunț
DA22296119
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ CULCIU MARE (CUI 17371950)
Furnizor / câștigător
MOTORSAM SA (CUI RO8173651)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,52 RON
Valoare finală
502,52 RON
Data publicării
29.01.2019 08:43
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
03.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.