Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA22283664
Autoritate contractantă
COMUNA DOROBANTU (CUI 4793901)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.349,60 RON
Valoare finală
3.349,60 RON
Data publicării
25.01.2019 13:53
Termen limită
03.02.2019 17:00
Data finalizării
03.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.