Ofertă acceptată
Cumpărare directă
aci plastic struguri 94*53 cm NUMAR DE REFERINTA: 00014001 PRET DE CATALOG: 0,56 RON / Unitate de
- Număr anunț
- DA22233137
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5,60 RON
- Valoare atribuită
- 5,60 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 15:38
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 16:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5,60 RON
din 5,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro