Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINGE ULTIMATE FRANCE 2018 2

Număr anunț
DA22235932
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI (CUI 4420651)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37451900-3 · Mingi de handbal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,87 RON
Valoare atribuită
184,87 RON
Data publicării
17.01.2019 10:25
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,87 RON

din 184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.