Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid 5L (bidon) NUMAR DE REFERINTA: 00014380 PRET DE CATALOG: 6,72 RON / Unitate de masura

Număr anunț
DA22232940
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26,88 RON
Valoare atribuită
26,88 RON
Data publicării
16.01.2019 15:22
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26,88 RON

din 26,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.