Ofertă refuzată
Cumpărare directă
CABLU FTP CAT5E
- Număr anunț
- DA21414410
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- MAI NET SRL (CUI RO14116685)
- Cod CPV
- 32521000-1 · Cabluri de telecomunicatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare finală
- 500 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 14:34
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.