Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCAT, REPARAT, VERIFICAT STINGATOR P6

Număr anunț
DA21754089
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA ELENA DOAMNA FOCSANI (CUI 4410542)
Furnizor / câștigător
LANCRIS PROD SRL (CUI RO5306680)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
884 RON
Valoare atribuită
884 RON
Data publicării
15.11.2018 10:20
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

884 RON

din 884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.