Ofertă acceptată Cumpărare directă

NVR 4K 32 camere IP, suporta camere de max 12MP, NVR608-32-4KS2

Număr anunț
DA21412146
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0565 BISTRITA - JANDARMERIA (CUI 9100828)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32331500-7 · Aparate de inregistrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.917,14 RON
Valoare atribuită
2.917,14 RON
Data publicării
08.10.2018 13:07
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.917,14 RON

din 2.917,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.