Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mocheta Expo

Număr anunț
DA22235535
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
LANDAU TECH SRL (CUI RO22382785)
Cod CPV
44112200-0 · Acoperitoare de podea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.450,40 RON
Valoare atribuită
4.450,40 RON
Data publicării
17.01.2019 10:04
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.450,40 RON

din 4.450,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.