Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROMOVARE IN REVISTA SAPTE SERI

Număr anunț
DA22232717
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
MEDIA MEN COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO30160186)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.089 RON
Valoare atribuită
4.089 RON
Data publicării
16.01.2019 15:07
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.089 RON

din 4.089 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.