Ofertă refuzată Cumpărare directă

TRACRIUM 10mg/ml-5ml

Număr anunț
DA22227790
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC CAI FERATE CONSTANTA (CUI 4210790)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33632200-1 · Miorelaxanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,80 RON
Valoare finală
309,80 RON
Data publicării
16.01.2019 10:21
Data finalizării
17.01.2019 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.