Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ADRENALINA 1MG/ML SOL.INJ X 100FI- EPINEPHRINUM
- Număr anunț
- DA22223875
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC TANDAREI (CUI 4365417)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153,38 RON
- Valoare finală
- 153,38 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 13:59
- Data finalizării
- 17.01.2019 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.