Ofertă acceptată Cumpărare directă

REDs Dispozitiv de protectie diferentiala automata si contact de semnalizare Schneider 18687

Număr anunț
DA22234568
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
Cod CPV
31221000-1 · Relee electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.188,84 RON
Valoare atribuită
2.188,84 RON
Data publicării
17.01.2019 09:00
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.188,84 RON

din 2.188,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.