Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANITOL 20 % - 500 ML.
- Număr anunț
- DA22237192
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 932 RON
- Valoare atribuită
- 932 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 11:28
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
932 RON
din 932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro