Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie unitate cilindru si toner xerox
- Număr anunț
- DA22233184
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA SUD-VEST OLTENIA (CUI 11642243)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.347,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.347,06 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 15:44
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.347,06 RON
din 1.347,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro