Ofertă acceptată Cumpărare directă

HEMATOXILINA HARRIS PT. PAPANICOLAU - MERCK - FLACON 500 ml - 1092530500

Număr anunț
DA22228871
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.632 RON
Valoare atribuită
1.632 RON
Data publicării
16.01.2019 11:19
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632 RON

din 1.632 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.