Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bureti pentru casete biopsie, Bio-Optica/Italia
- Număr anunț
- DA22239321
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 39173000-5 · Unitati de stocare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 330 RON
- Valoare atribuită
- 330 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 13:25
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
330 RON
din 330 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro