Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bune Practici in implementarea si dezvoltarea SCIM

Număr anunț
DA22238628
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.683,02 RON
Valoare atribuită
17.683,02 RON
Data publicării
17.01.2019 12:45
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.683,02 RON

din 17.683,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.