Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii informatice export Balanta Forexebug de deschidere-F1101 si balanta de verificare

Număr anunț
DA22235905
Autoritate contractantă
FILARMONICA ARAD (CUI 3678246)
Furnizor / câștigător
ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
Cod CPV
72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
17.01.2019 10:24
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.