Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP SISTEM ELITE 800G1 I5-4590 8GB DDR3 120GB SSD WIN10PRO REF

Număr anunț
DA22233611
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI RO14174368)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.133,62 RON
Valoare atribuită
1.133,62 RON
Data publicării
16.01.2019 17:29
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.133,62 RON

din 1.133,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.