Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vanish 1L roz/alb pete NUMAR DE REFERINTA: 00003000 PRET DE CATALOG: 9,50 RON / Unitate de masura
- Număr anunț
- DA22232575
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19 RON
- Valoare atribuită
- 19 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 14:57
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 16:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19 RON
din 19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro