Acasă · Licitații
· Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de instruire periodica SSM/PSI/SU
- Număr anunț
- DA22232443
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU STUDIEREA PROBLEMELOR MINORITATILOR NATIONALE (CUI 22678285)
- Furnizor / câștigător
- SECSANSU SRL (CUI 30032209)
- Cod CPV
- 73000000-2 · Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.408 RON
- Valoare finală
- 9.408 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 14:49
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.