Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLEXANE 4000UI ANTI-XA/0.4ML SOL INJ X 10SER
- Număr anunț
- DA21747774
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.844,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.844,40 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:37
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.844,40 RON
din 1.844,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro