Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Biberon 125 ml cu tetina si capac gradate / Biberon sticla / BIBEROANE STICLA
- Număr anunț
- DA21745352
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33681000-7 · Tetine, pompite de supt si articole similare pentru sugari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,50 RON
- Valoare atribuită
- 327,50 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 13:11
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,50 RON
din 327,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro