Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 32,0% sub estimat
CUVETE SI BILE METALICE
- Număr anunț
- DA22327017
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL GHERLA (CUI 4546995)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 680 RON 32,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.02.2019 11:10
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 07:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
680 RON
din 1.000 RON estimat
32,0%
Adjudecat la 68,0% din estimat · economie 320 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.