Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ventolin 100 Inh.CFC free 100mcg/dz*200dz (SALBUTAMOLUM) - 7902

Număr anunț
DA21398613
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
229,50 RON
Valoare atribuită
229,50 RON
Data publicării
05.10.2018 11:04
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

229,50 RON

din 229,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.