Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 38,1% sub estimat
Vidas ATPO
- Număr anunț
- DA21396586
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.224 RON
- Valoare atribuită
- 1.375,86 RON 38,1% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2018 09:43
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.375,86 RON
din 2.224 RON estimat
38,1%
Adjudecat la 61,9% din estimat · economie 848,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.