Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,7% sub estimat
Diverse medicamente
- Număr anunț
- DA21719730
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE POROSCHIA (CUI 4568438)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.651,20 RON
- Valoare atribuită
- 18.141,80 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.11.2018 13:57
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.141,80 RON
din 18.651,20 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 509,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.